4 piliere našej značky

4 piliere našej značky

Naša firma je úzko spätá so Slovenskom. Máme tu sídlo, náš web je uložený na slovenských serveroch a, samozrejme, aj naše výrobky sú vyrábané v tejto krásnej krajine pod Tatrami. Podporujeme domácich výrobcov a dodávateľov, pretože veríme v ich kvalitu a chceme zachovať zamestnanosť.

4 piliere našej značky

Sme natoľko presvedčení o kvalite našich produktov, že vám môžeme s hrdosťou ponúknuť záruku 100 % vrátenia peňazí*, ak nebudete s našimi výrobkami spokojní, a to až do 2 mesiacov od kúpy. Táto záruka platí pre všetkých zákazníkov objednávajúcich z našej web stránky. Zároveň vás chceme poprosiť, aby ste sa s nami spojili a poskytli nám spätnú väzbu s cieľom skvalitnenia našich produktov a služieb.

*viac o 100% záruke vrátenia peňazí sa dozviete v našom FAQ.

4 piliere našej značky

Produkty spoločnosti Lumedik sú vyvíjané s cieľom čo najvyššej účinnosti. Pri ich návrhu vychádzame z poznatkov z oblasti biochémie, bioanorganickej chémie, biológie, farmácie aj početných publikovaných výskumov a vedeckých prác. Používame len tie najkvalitnejšie zložky v tých najlepších dostupných formách. V našich výrobkoch nenájdete žiadne lacné formy vitamínov a minerálov, po ktorých mnohí pociťujú rôzne tráviace ťažkosti – od nevoľnosti, zápchy až po hnačky.

4 piliere našej značky

Ako obal pre naše výrobky sme zvolili sklenené liekovky s kovovým vrchnákom. Sklo je trvalo udržateľný a plne recyklovateľný materiál, ktorý prispieva k zmierňovaniu klimatických zmien a šetrí vzácne prírodné zdroje. Jeho recykláciou prispievame aj k zníženiu energetickej spotreby, keďže črepy sa tavia pri nižšej teplote ako suroviny, z ktorých sa sklo vyrába. Podobne to platí aj o kovovom vrchnáku. Koniec koncov takáto liekovka môže mať aj iné využitie po spotrebovaní balenia ako vyhodenie do separovaného odpadu ?.